Zbiorniki na kruszywa i konstrukcje stalowe

Zbiorniki na kruszywa i konstrukcje stalowe

Zbiorniki na kruszywo

TEKA Maszyny Budowlane Spółka z o.o. od lat działa w branży przemysłowej oferując profesjonalne rozwiązania dla przemysłu betoniarskiego oraz firm powiązanych. Jedną z naszych specjalności są wysokiej jakości stalowe zbiorniki na kruszywo. W ofercie posiadamy również inne konstrukcje stalowe o szerokim zastosowaniu w terenie – na placach budowy – oraz na miejscu.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zasobniki na materiały sypkie i inne konstrukcje stalowe do betoniarni, włącznie ze specjalistycznymi konstrukcjami na indywidualne zamówienie klienta, tworzone według projektów biura projektowego TEKA.

Na potrzeby Naszych Klientów projektujemy i wykonujemy zbiorniki na kruszywo o zróżnicowanych parametrach. Standardowo wykonujemy zbiorniki składające się z dwóch do czterech komór. Pojemność każdej komory – zależnie do dostarczonej specyfikacji – może wynosić od 10m3 do 30m3. Komory, z których składają się zbiorniki na kruszywo są wytwarzane z blach stalowych usztywnionych dodatkowymi profilami. Dzięki temu zbiorniki się nie odkształcają i są mniej podatne na uszkodzenia wynikające z ich normalnego użytkowania. W dolnej części zbiornika montujemy zasuwę wyposażoną w siłowniki pneumatyczne.

Wszystkie zbiorniki na kruszywo wykonujemy na zamówienie. Podczas realizacji zamówienia trzymamy się parametrów wskazanych w specyfikacji technicznej oraz wskazówek klienta, według których dobieramy zestawienie zbiorników oraz wykonanie instalacji zasilająco-sterującej.

Inne konstrukcje stalowe

Na potrzeby Naszych Klientów, w szczególności producentów i dystrybutorów betonu oraz dostawców kruszyw wykonujemy konstrukcje stalowe o przeznaczeniu przemysłowym. Wszystkie konstrukcje wykonujemy w oparciu o indywidualny projekt i zgodnie z zadaną specyfikacją techniczną.