O firmie

o firmie

Reprezentujemy na rynku polskim firmę TEKA Maschinenbau GmbH Edenkoben, producenta różnego rodzaju mieszarek: talerzowych, planetarnych, dwuwałowych czy turbinowych, o pojemnościach 250-5250 l, znajdujących szerokie zastosowanie w produkcji betonu transportowego i prefabrykatów oraz w przemyśle ceramicznym, szklarskim i utylizacji odpadów przemysłowych.

Nasza firma TEKA Maszyny Budowlane Spółka z o.o. od dwudziestu lat reprezentuje niemiecką firmę TEKA Maschinenbau GmbH Edenkoben – Niemcy, w zakresie promowania i sprzedaży maszyn i urządzeń z dziedziny produkcji i dystrybucji betonu.

Firma Teka Maschinenbau GmbH powstała w 1961 roku, a produkty marki Teka są od lat szeroko znane na rynku światowym. Z roku na rok powiększamy grono naszych klientów, dla których nie tylko sprowadzamy gotowe maszyny, ale również dokonujemy różnego rodzaju modernizacji, a także produkujemy całe wytwórnie betonu. Przede wszystkim jednak, jako firma projektowo-inżynieryjna, dopasowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów i z powodzeniem realizujemy niestandardowe projekty na wykonanie specjalistycznych instalacji przemysłowych.

Nasze maszyny i wytwórnie są przystosowane zarówno do produkcji zwykłych betonów, jak też na życzenie klienta do produkcji niestandardowej, jak np. betony specjalistyczne, wieloformatowe prefabrykaty i inne.

Na polskim rynku reprezentujemy również niemiecką firmę BIBKO Umwelt- und Reinigungstechnik GmbH, specjalizującą się od ponad 30 lat w produkcji urządzeń do recyklingu resztek betonu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Chętnie odpowiemy na Państwa ewentualne pytania i przygotujemy szczegółową ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom.

skontaktuj się z nami